Strona główna Budowanie Ogrzewanie Nowoczesne grzejniki wodne zastępują meble

Nowoczesne grzejniki wodne zastępują meble

piątek, 26 listopada 2010 14:41

Grzejnik wodny Valmarkfot. Valmark

Maksimum funkcjonalności? Dzisiaj grzejniki nie tylko dają ciepło i zdobią, ale i zastępują meble.

Grzejnik - suszarka na ręczniki

Dekoracyjny wodny grzejnik łazienkowy Alcova firmy Valmark wykonany został ze stali. Jego podstawową funkcją jest dystrybuowanie ciepła, lecz nic nie stoi na przeszkodzie, by służył jednocześnie jako suszarka, półka i wieszak na ręczniki. Pozwala to zaoszczędzić sporo miejsca w pomieszczeniu, które i tak najczęściej bywa najmniejszym w mieszkaniu. Dodatkowo jego efektowny kształt przypominający kroplę wody doskonale wpisuje się w łazienkowy klimat. Dostępny jest różnych rozmiarach, w czarnej i srebrnej wersji kolorystycznej.Grzejnik wodny Kalmarfot. Kalmar

Grzejnik - ławka

Wolnostojący grzejnik wodny Park firmy Kalmar dzięki stylizacji na ławkę o secesyjnych zdobieniach przypomina bardziej stylowy mebel w nowoczesnym wydaniu niż zwykły grzejnik. Poza sezonem grzewczym pełnić może funkcję półki na drobiazgi. Wykonany jest ze stali nierdzewnej, co czyni go bardzo trwałym i wydajnym urządzeniem o dużej mocy grzewczej.

Grzejnik wodny Laurensfot. Laurens

Grzejnik - lustro

Powierzchnia grzejnika Ice Inox Reflex firmy Laurens wykonanego z polerowanej stali nierdzewnej nie tylko grzeje, w wyjątkowy sposób zdobi pomieszczenie, ale i służy jako lustro. Wszystkie elementy konstrukcyjne, zawory i rury, ukryte zostały tak, że niemal niemożliwe jest dostrzeżenie, że grzejnik jest grzejnikiem.

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież