Strona główna Remont Drzwi Antywłamaniowe klamki do drzwi zewnętrznych w różnych stylach

Antywłamaniowe klamki do drzwi zewnętrznych w różnych stylach

środa, 23 marca 2011 15:17

O tym, czy klamka do drzwi zewnętrznych posiada właściwości antywłamaniowe, świadczy certyfikat bezpieczeństwa klasy C. Klamki antywłamaniowe do drzwi zewnętrznych mają specjalną konstrukcję: wkładka bębenkowa zamka oraz sam zamek chronione są przez tarczę antywłamaniową – okucie w postaci blachy, które uniemożliwia przewiercenie i wyłamanie zamka czy wypchnięcie wkładki bębenkowej. Z zewnątrz na okuciu nie ma śrub, nie można więc go rozkręcić. Klamki antywłamaniowe dostępne są w postaci klamko-klamek (klamka z obydwu stron drzwi) lub klamko-gałek (po wewnętrznej stronie drzwi klamka, po zewnętrznej gałka).

Klamka do drzwi zewnętrznych Frasciofot. FrascioNowoczesne klamki do drzwi zewnętrznych

Nowoczesne aranżacje minimalistyczne dopracowane są w każdym detalu. Klamki do drzwi także współgrają z wystrojem wnętrza. Włoska firma Frascio do aranżacji nowoczesnych proponuje klamki antywłamaniowe o kwadratowych kształtach. Na zdjęciu model Afrodite.

Cena: 640 zł

 

Klamka do drzwi zewnętrznych Gerdafot. GerdaStandardowe klamki do drzwi zewnętrznych

Jedna z popularniejszych firm na polskim rynku Gerda do oferowanych drzwi antywłamaniowych dołącza klamki, także antywłamaniowe, o standardowej konstrukcji i standardowym wyglądzie. Jeden z popularniejszych modeli to klamka antywłamaniowa Orient w systemie klamka-gałka, na zdjęciu w kolorze platynowym. Estetycznie zaokrąglone kształty okucia wkomponują się w każdą aranżację.

Cena: 132 zł

 

Klamka do drzwi zewnętrznych Axafot. AxaEleganckie klamki do drzwi zewnętrznych

Estetyczne wykończenie drzwi to także eleganckie okucia drzwi w kolorze dopasowanym do barw dominujących w wystroju wnętrza. Firma Axa oferuje szeroką gamę kolorystyczną klamek antywłamaniowych. Na zdjęciu prezentowany jest model Prestige z aluminium anodyzowanego w kolorze tytanowym.

Cena: 179 zł

 

Klamka do drzwi zewnętrznych Galbuserafot. Galbusera G.&G.Stylowe klamki do drzwi zewnętrznych

Praktyczne i wytrzymałe nie znaczy pozbawione szczególnych walorów estetycznych. Włoska firma Galbusera G.&G. – zajmująca się rzemiosłem artystycznym, specjalizująca się w wyrobach z metaloplastyki – produkuje także stylowe klamki antywłamaniowe. Na zdjęciu prezentowana jest wykonana z kutego żelaza klamko-gałka Abella.

Cena: 485 zł

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież