Strona główna Remont Płytki podłogowe Płytki ceramiczne imitujące bursztyn

Płytki ceramiczne imitujące bursztyn

czwartek, 21 kwietnia 2011 14:48

Płytki łazienkowe Pilch Jantarfot. PilchWzornictwo inspirowane naturą jest jak najbardziej na topie. Ostatnio triumfy święcą płytki łazienkowe imitujące sierść zebry i skórę węża, a także płytki kuchenne do złudzenia przypominające ręcznie formowane cegły i kafelki cotto. Niezmiennie dużą popularnością cieszą się płytki salonowe imitujące drewno, teraz w nowoczesnym wydaniu, odtwarzającym fakturę i kolor pobielanych desek podłogowych i parkietu przemysłowego. Do trendu wnętrz inspirowanych naturą dołączają płytki ceramiczne imitujące bursztyn oraz płytki w kolorze bursztynowym.

Płytki łazienkowe Pilch JantarPłytka 30 x 45 cm, 74 zł za m2

Płytki łazienkowe Pilch z kolekcji Jantar

Pilch Jantar to kolekcja płytek ceramicznych imitujących barwę i strukturę ciętego bursztynu. W jej skład wchodzą łazienkowe płytki ścienne w trzech kolorach: jantar jasny, jantar natural oraz jantar ciemny, mozaiki łazienkowe składające się z kostek w różnych odcieniach bursztynowej barwy, płytki ozdobne oraz listwy i dekory. Rozmaitość kolorów i wzorów pozwoli wkomponować  płytki ceramiczne Jantar w aranżacje łazienek w dowolnym stylu.

Mozaika Tubądzin AmberMozaika 30 x 30 cm, 210 zł za m2

Płytki łazienkowe Tubądzin z kolekcji Amber

Z kolei kolekcja Amber firmy Tubądzin zainspirowana została barwami złotego bursztynu i ciemnego drewna egzotycznego. Składające się na nią płytki ścienne, mozaiki i listwy dekoracyjne utrzymane są kolorystyce słonecznej żółci i ziemistych brązów, łączonych w rozmaitych zestawieniach. Wzornictwo płytek dekoracyjnych Amber, w zależności od zestawień, będzie odpowiednie do łazienek nowoczesnych lub aranżacji tradycyjnych.

Płytka kuchenna Cer-rol Jantar z kolekcji KoraPłytka 10 x 10 cm, 9,50 zł za szt.

Płytki kuchenne Jantar z kolekcji Kora firmy Cer-rol

Pełną paletę kolorów natury prezentuje także firma Cer-rol w kolekcji Kora. Wśród płytek ozdobnych sprzedawanych na sztuki, poza beżami i brązami, znaleźć można także barwę bursztynową – na płytkach Jantar. Kolekcja Kora utrzymana jest w stylistyce rustykalnej. Ozdobne płytki Jantar najlepiej prezentować się będą w kuchniach tradycyjnych.

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież