Strona główna Urządzanie Salon Narożniki PRESTO - nowoczesne, wielofunkcyjne narożniki firmy Meble Wajnert

Narożniki PRESTO - nowoczesne, wielofunkcyjne narożniki firmy Meble Wajnert

Urządzanie - Salon

Firma Meble Wajnert zaprezentowała nową kolekcję narożników z rodziny PRESTO. Meble z rodziny narożników PRESTO w ciekawy sposób łączą nowoczesną stylistykę z wielofunkcyjnością.

Wykorzystanie najwyższej jakości materiałów zapewnia wyjątkowy komfort mebli PRESTO, na który składa się doskonale wyprofilowana, ergonomiczna linia siedzisk i poduszek oparciowych, które wyposażone są w  ruchome zagłówki z pięciostopniową regulacją. Ozdobne przeszycia występujące na zagłówkach, a także siedzisku i podłokietnikach są jednym z elementów, który podkreśla subtelne linie tych brył. Dodatkowo, klienci mają wybór spośród nóg drewnianych lub chromowanych.

Kolejną innowacją jest nowoczesny mechanizm rozkłądania, gwarantujący komfort codziennego użytkowania poprzez automatyczne wysuwanie leżyska po uniesieniu siedziska.

Oprócz salonu, doskonałym miejscem na umieszczenie narożników z kolekcji PRESTO będzie pokój gościnny, ze względu na funkcję spania oraz pojemnik na pościel, które posiadają te narożniki.

Decydując się na narożniki z tej kolekcji nie można źle wybrać. Stylistyka i praktyczność narożników opatrzona jest gwarancją wysokiej jakości mebli do salonu, z których słynie polska firma Meble Wajnert.

Narożnik Presto - Meble WajnertNarożnik Presto - Meble Wajnert

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #2 marcinos 2012-08-28 13:59
ja jestem zadowolony, cena/jakość zdecydowanie na plus
Cytować
 
 
0 #1 Kasiak 2012-08-28 12:16
mebeli ładne, ale co z ceną i jakością? ktoś już ma?
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież