Strona główna Urządzanie Salon Nowość - kolekcja EGO Mebli Wajnert

Nowość - kolekcja EGO Mebli Wajnert

Urządzanie - Salon

Nowa modułowa kolekcja mebli wypoczynkowych Wajnert EGO to rozwiązanie, na które składa się  zbiór 37 pojedynczych elementów, umożliwiających tworzenie dowolnych konfiguracji narożników, sof, szezlongów, foteli, stolików i puf. Meble modułowe umożliwiają wybór jedynie tych elementów zestawu, które w pokoju dziennym są niezbędne.

Takie rozwiązanie pozwala każdemu na stworzenie wymarzonego zestawu wypoczynkowego. Meble modułowe umożliwiają wybór jedynie tych elementów zestawu, które w pokoju dziennym są niezbędne. Dzięki ich konstrukcji skompletować można wygodny narożnik w podkuwkę do dużego salonu bądź w literę L - do pokoju mniejszego, albo jedynie dwuosobową sofę i dwa fotele - by elementy były łatwiejsze do przesuwania. Na czas wizyty znajomych i rodziny elementy te można łatwo połączyć łatwym w obsłudze zapięciem, tworząc w ten sposób wygodny narożnik.

System EGO został stworzony z myślą o indywidualnych potrzebach klientów pragnących aranżować wnętrza dowolnej wielkości - od największych po najmniejsze, a także mieszkania o nietypowym rozkładzie, w których pokoje dzienne bywają trudne do zaaranżowania.

Kolekcja Wajnert EGO dopasowuje się do wnętrz w każdym stylu, idealnie odwzorowując zamysły osób, które urządzają pomieszczenie. To właśnie ten uniwersalny charakter jest myślą przewodnią całego kompletu. Do tego należy dodać elementy wpływające na wysoką jakość kolekcji takie jak: oryginalna forma boku, subtelne linie, możliwość dowolnego umieszczania zagłówków czy wyboru nóżek.

Kolekcja EGO na stronie producenta: Meble Wajnert EGO

Narożnik Ego - Meble WajnertNarożnik Ego - Meble Wajnert

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #2 Gruszeczka 2012-09-28 15:17
zimny szary na ścianie i ciepły piaskowy na narożniku rządzą!
Cytować
 
 
0 #1 Katiuszka 2012-09-07 14:02
Bardzo fajnie połączyliście kolor cafe-au-lait ze stalowym kolorem ściany i białym regałem. Zwykły beżowy by nie pasował, ale cafe-au-lait pasuje chyba do wszystkiego. Ciwkawe, jak by to było, gdyby w tle była biała ściana... hm, chyba zbyt zwyczajnie. Ale tu ok.
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież