Strona główna Urządzanie Salon Nowoczesne narożniki - salon w klimacie lounge'u

Nowoczesne narożniki - salon w klimacie lounge'u

wtorek, 22 lutego 2011 14:35

Narożnik Livingroom by Mebelplast Lounge CastellAtmosfera salonu w klimacie lounge’u sprzyja relaksowi i kontaktom z innymi domownikami. Lounge to miejsce stworzone do wypoczynku. Jego sercem są kanapy z szerokimi siedziskami, na których można leniwie polegiwać, tocząc rozmowy z innymi domownikami. Socjalizacji i swobodzie najlepiej sprzyjają rozłożyste narożniki, na których pomieszczą się wszyscy domownicy, gromadząc się wokół wspólnego stołu. Uzupełnieniem aranżacji salonu w klimacie lounge’u będą inne wygodne meble wypoczynkowe: fotele bujane, szezlongi, podnóżki i otomany.

Narożnik Castell z kolekcji Lounge marki Livingroom by Mebelplast

Prezentowany na pierwszym zdjęciu narożnik Castell marki Livingroom by Mebelplast pochodzi z kolekcji Lounge, zaprojektowanej specjalnie do salonów o nieformalnej atmosferze lounge’u. Ma bardzo szerokie siedzisko, na którym można swobodnie się rozłożyć. W części z przedłużeniem na oparcie nóg na oparciu znajduje się zagłówek przekształcający tę strefę narożnika w wygodny fotel. W komplecie jest także otomana pełniąca funkcję stolika kawowego, na której można rozłożyć gazety czy tacę z filiżankami kawy dla regenerujących siły gości i domowników.

Narożnik Black Red White Mateo Lux RecNarożnik Mateo Lux Rec firmy Black Red White

Funkcja spania, siedzisko z pianki poliuretanowej, poduchy różnej wielkości, spośród których wybrać można tę, na której będzie leżeć najwygodniej – to tylko niektóre z walorów narożnika Mateo Lux Rec firmy Black Red White. Jego największą zaleta jest to, że jest to mebel wielofunkcyjny: pełni jednocześnie funkcję narożnika i mini regału, na którym ustawić można książki, by zawsze mieć je pod ręką.

Narożnik Agata Meble Sunshine

Narożnik Sunshine firmy Agata Meble

Sunshine, narożnik firmy Agata Meble, ma prawie 3,5 m szerokości. Jest na tyle rozłożysty, że zmieści się na nim cała rodzina. Szerokie siedzisko służyć może nie tylko do siedzenia, ale i do leżenia, ponieważ narożnik składa się wpół. Jego segmenty, po zestawieniu, przemieniają się w przytulne gniazdko. W mebel wbudowana jest też skrzynia, w które przechowywać można dodatkowy komplet pościeli dla gości.Narożnik Agata Meble Sunshine

Narożnik Żakpol CapriNarożnik Capri firmy Żakpol

Ma wąskie siedzisko nie można więc na nim leżeć, ale za to narożnik Capri firmy Żakpol jest bardzo długi: ma niemal 3 m szerokości. Stolik, dookoła którego gromadzić się będą przyjaciele i rodzina, okalać będzie z trzech stron, tworząc warunki idealne do rozmowy. Wykończono go poprzez obicie naturalna skórą, barwioną na fioletowo.

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież