Strona główna Urządzanie Salon Szezlongi - meble wypoczynkowe w nowoczesnych salonach

Szezlongi - meble wypoczynkowe w nowoczesnych salonach

wtorek, 22 lutego 2011 16:16

Szezlong Rad-PolSzezlongi: na wpół krzesła, na wpół fotele. Ich konstrukcja pozwala swobodnie rozłożyć się na meblu, z wyprostowanymi nogami i wspartą głową. Szezlongi projektuje się w jednym celu: mają zapewniać komfortowy wypoczynek.

Szezlong firmy Rad-pol

Nawet szezlongi stylowe mogą prezentować się olśniewająco we wnętrzach nowoczesnych, urządzonych w stylu Art Deco lub w stylu eklektycznym. Liczne firmy zajmujące się renowacją mebli stylowych oferują pojedyncze egzemplarze szezlongów ze stylowymi ramami pomalowanymi na nowoczesne kolory, tapicerowanymi nowoczesnymi tkaninami i skórami. Na pierwszym zdjęciu prezentowany jest szezlong wykonany przez form Rad-Pol.

Szezlong Comforty Living Brandy

Szezlong Brandy firmy Comforty Living

Dizajnerzy z firmy Comforty Living, projektując szezlong Brandy, daleko odeszli od klasycznych wzorców dziewiętnastowiecznych szezlongów. Tapicerowany mebel nie ma drewnianej ramy. Jego prosta bryła ma nowoczesne, opływowe kształty. Wysokie oparcie otulając leżącą na szezlongu osobę, odgradza ją od reszty pomieszczenia, tworząc cichy i spokojny zakątek sprzyjający relaksowi.

Szezlong Vox LoveSzezlong Love firmy Vox

Kwintesencją nowoczesności jest także falująca sylwetka szezlonga Love firmy Vox. Mebel został wyprofilowany w taki sposób, by leżąca na nim osoba miała delikatnie uniesione nogi, a w górnej części oparcia zamocowany został zagłówek, co zdecydowanie ułatwia wygodne rozłożenie się na szezlongu. Mebel z jednej strony ma nóżki, z drugiej – kółka, które ułatwiają przestawianie mebla.

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież