Strona główna Urządzanie Przedpokój Lustra do przedpokoju - modele funkcjonalne i estetyczne

Lustra do przedpokoju - modele funkcjonalne i estetyczne

czwartek, 17 marca 2011 13:45

Jeśli potrzebne jest optyczne powiększenie pomieszczenia, w tej funkcji najlepiej sprawdzą się duże lustra. Do przedpokoju, który trzeba doświetlić, najlepiej wymierać lustra od samej podłogi, o wysokości nawet do 2 m. Wówczas najlepiej zamówić lustro na wymiar i powiesić je pionowo, tak, aby przejrzenie się w nim nie sprawiało problemów. Jeśli jednak w pomieszczeniu brakuje miejsca na meble, lepiej rozważyć zakup już wykończonego lustra do przedpokoju mniejszych rozmiarów.

Lustro do przedpokoju IkeaLustra do przedpokoju - bez ramy, z metaloplastyką

Poza względami praktycznymi w wyborze lustra do przedpokoju liczy się także jego wygląd. W końcu przedpokój to pierwsze pomieszczenie, jakie widzimy do wejściu do mieszkania. Subtelną dekoracją ścienną będzie lustro bez ramy z krawędziami surowymi (ciętymi pod kątem 90o), fazowanymi (ciętymi na krawędziach po skosie) lub zaokrąglonymi poprzez polerowanie. Ramę zastąpić może na przykład pomalowana metaloplastyka.

fot. lustro do przedpokoju Vänna, producent: Ikea, cena: 129,99 zł, wymiary: 126 x 44 cm

 

Lustro do przedpokoju AllHallLustra do przedpokoju - z półką

Ze względu na niewielką ilość miejsca lustra do przedpokoju powinny być jak najbardziej funkcjonalne. Dobrym pomysłem jest lustro zamocowane na płycie z półką i wieszakami. Po powrocie do domu na półce można zostawić np. przyniesione listy, a na wieszaczka powiesić torebkę lub klucze. Najpotrzebniejsze rzeczy zawsze będą pod ręką.

fot. lustro do przedpokoju z półką i wieszakami Strip, producent: ALLHALL, cena: 395 zł, wymiary: wysokość 138 x szerokość 54 x głębokość 21 cm

 

Szafka z lustrem do przedpokoju NewIdeaMebelLustra do przedpokoju - z szafką

W małym pomieszczeniu funkcjonalne okażą się modułowe meble do przedpokoju, np. szafka z lustrem i szufladą w komplecie z szafami i szafkami na buty. W szufladzie swe miejsce znajdą pasty do butów, w szafce obuwie lub inne części garderoby, do których potrzebny jest łatwy dostęp. Lustro do przedpokoju nad szafką powinno być na tyle duże, by odbijało całą sylwetkę przeglądające się w nim osoby.

fot. szafka z szufladą i lustrem do przedpokoju Asole Light, producent: NewIdeaMebel, cena: 697 zł, wymiary: wysokość 215,4 x szerokość 60 x głębokość 47,3 cm

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #1 profile 2018-10-31 11:05
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież