Strona główna Urządzanie Przedpokój Nowoczesne meble do przedpokoju

Nowoczesne meble do przedpokoju

poniedziałek, 25 października 2010 16:03

Nowoczesne meble do przedpokojuW czasie urządzania mieszkania najwięcej czasu i energii wymaga urządzenie kuchni, łazienki i salonu. Niejednokrotnie zapomina się, że przedpokój to reprezentacyjna część domu, pierwsze pomieszczenie, jakie widzą wchodzący do mieszkania goście.

Wygodnie, przestronnie, nowocześnie

Czarny i biały, kolory neutralne, stwarzają we wnętrzu wrażenie sterylności, porządku. Białe ściany rozświetlają wnętrze i nadają mu przestrzenności. Czarne szafy wnękowe, proste, oszczędne w formie, sprawiają, że wystrój przedpokoju jest bardzo elegancki. Nowoczesne meble w ascetycznej, czarno-białej kolorystyce uzupełnione zostały o szafki na buty w okleinie imitującej drewno, korespondującej z naturalną barwą drewnianego parkietu.

Szafy do przedpokoju

W wąskich pomieszczeniach praktyczne są szafy wnękowe, do przedpokoju: szafy z drzwiami przesuwanymi. Szafy pod zabudowę, od podłogi aż po sam sufit, są na tyle duże, że można ukryć w nich wszystkie ubrania wierzchnie, mogące sprawiać wrażenie nieporządku, i inne sprzęty nieużywane na co dzień. Drzwi przesuwane pozbawione są klamek – nie ma obaw, że zahaczy się o nie kurtką w czasie ubierania. Powierzchnia przesuwanych drzwi szaf w przedpokoju pokryta jest laminatem o wysokim połysku – dobrze rozprasza światło, rozwidniając pomieszczenie.

Lampy sufitowe

Wnętrze wyposażone zostało w nowoczesne lampy sufitowe, które mimo że nie rzucają się w oczy, bo płasko przylegają do sufitu, posiadają ozdobne oprawy z połyskliwego plexi, nawiązującego stylistyką do szaf wnękowych. Lampy sufitowe do przedpokoju mają dużą powierzchnię świecenia, dokładnie oświetlą każdy zakamarek pomieszczenia.

Drewniany parkiet przemysłowy

W nowoczesnym przedpokoju nie ma dywanu. Jest za to parkiet przemysłowy, najtrwalszy rodzaj podłóg drewnianych, wyjątkowo odporny na wilgoć i ścieranie. Parkiet ułożony z lameli w różnych kolorach urozmaica dwukolorową aranżację. Równoległe pasy, jakie tworzą kawałki drewna, optycznie wydłużają przedpokój.

Desenie i tekstury

Dwa neutralne kolory podstawowe, naturalne akcenty w ciepłej kolorystyce, oszczędna forma nowoczesnych szaf wnękowych i lamp sufitowych – to gra deseniami i teksturami. Wnętrze nie wymaga wielu ozdobników, by było eleganckie i w stu procentach spełniało swą funkcję reprezentacyjną.

 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież