Strona główna Urządzanie Przedpokój Nowoczesny przedpokój - 5 aranżacji

Nowoczesny przedpokój - 5 aranżacji

wtorek, 18 stycznia 2011 16:39

Nowoczesne meble do przedpokojufot. HülstaNowoczesne meble do przedpokoju mają smukłe sylwetki i lekką konstrukcję. Komody na buty i szafy do przedpokoju powinien wyróżniać design, w którym najważniejsze są wielofunkcyjność i pomysłowość. Nowoczesny przedpokój, choć mały, jest przecież wnętrzem reprezentacyjnym, które zapowiada styl, w jakim urządzona jest reszta mieszkania.

Systemy mebli do przedpokoju

Nowoczesne meble do przedpokoju (zdjęcie po lewej) zostały zintegrowane w jedną całość. Podstawa płyty, wyposażonej w półkę na kapelusze z drążkiem na palta i wieszaki na lżejszą odzież, jest jednocześnie podstawą wiszącej komody. Może pełnić rolę osłoniętej półki na buty. Fronty komody z szerokimi szufladami wykonane zostały z błyszczącego, czarnego laminatu. Połączenie połyskliwej powierzchni z naturalnym rysunkiem drewna to tchnienie elegancji w nowoczesnym przedpokoju.

Piękno w prostocie

Zestaw mebli do przedpokoju (zdjęcie poniżej) skompletowany został z mebli i akcesoriów o prostych sylwetkach, w jednolitych kolorach. Białe meble zlewają się z białą ścianą. Jedyny element zdobiący w całym zestawie to fronty szuflad szafki na buty wykonane z połyskliwego, czarnego laminatu. Ciekawie wykończona szafka nadaje stylu całej aranżacji nowoczesnego przedpokoju.

Nowoczesne meble do przedpokojufot. Hülsta

Maksymalne wykorzystanie przestrzeni

Płyta, którą w tradycyjnych rozwiązaniach wyposaża się jedynie w drążek lub wieszaki na odzież, posiada wieszaki na różnych wysokościach. Dzięki temu można wieszać na nich akcesoria rozmaitych rozmiarów. Na płycie zawieszono półkę na kapelusze z podwieszanym u dołu drążkiem na wieszaki z płaszczami. Jest wysunięta na tyle, że nie przeszkadza w zagospodarowaniu wieszaków poniżej. System mebli do przedpokoju zintegrowano z wysoką komodą, której szuflady pomieszczą drobniejszą odzież, oraz z półkami na dodatkowe akcesoria przylegającymi do szafy. Do przedpokoju wprowadzono w ten sposób maksymalną ilość sprzętów, w których przechowywać można całą odzież wierzchnią. Obuwie zaś pomieści wysoka szafka na buty na prostopadłej ścianie.

Nowoczesne meble do przedpokojufot. Hülsta

Tradycyjne rozwiązania w nowoczesnym wydaniu

Popularne szafy do przedpokoju z lustrzanymi drzwiami przesuwnymi współcześnie zastępuje się szafami o konstrukcji tradycyjnej: z drzwiami rozwieralnymi. Szersze skrzydło drzwi pokryte jest lustrem. Drugie, węższe, drewniane, ciekawie kontrastuje z gładką powierzchnią lustra. Efekt? Choć tradycyjna w konstrukcji, to jednak bardzo oryginalna szafa do przedpokoju nowoczesnego i praktycznego.

Nowoczesne meble do przedpokojufot. Hülsta

Duże, a niezauważalne

Meble do przedpokoju z tego kompletu, choć dużych rozmiarów, mają bardzo smukłą, lekką konstrukcję. Szeroka, pojemna szafka na buty ma białe fronty. Jedynie jej korpus jest w ciemniejszym kolorze. Duży mebel jest dzięki temu ledwie zauważalny. Drewniany korpus nawiązuje do materiałów, z jakich wykonana została reszta mebli w przedpokoju. W segmencie do przechowywania płaszczy zamiast płyty z wieszakami zastosowano drewnianą ramę. Z przodu wyposażono ją w wieszaki na lekką odzież, z tyłu – w  drążek na wieszaki z paltami. Lustro stanowi odrębny element zestawu, nawiązujący do pozostałych mebli w przedpokoju drewnianą ramą.

Nowoczesne meble do przedpokojufot. Hülsta

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #1 profile 2018-10-31 18:32
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież