Strona główna Urządzanie Przedpokój Systemy mebli do przedpokoju

Systemy mebli do przedpokoju

poniedziałek, 06 grudnia 2010 14:49

Garderoba Meblar Limit SystemKomponowanie mebli do przedpokoju dziś nie stanowi problemu. Zestawy: szafa na płaszcze, szafka na buty, komoda na szaliki i inne drobiazgi oraz lustro stanowią gotowe systemy mebli ułatwiające nie tylko przechowywanie garderoby, ale i stworzenie spójnej aranżacji pomieszczenia, na którego urządzenie, po zmaganiach z wyposażaniem całego mieszkania, niestety zazwyczaj nie starcza już sił i pomysłu.

Ciemne korpusy i jasne fronty szaf do przedpokoju

Na fali mody na drewno egzotyczne producenci mebli oferują szeroki wybór szaf do przedpokoju i szafek na buty z korpusami z ciemnych gatunków drewna, np. wenge czy ceylon, i frontami z gatunków jaśniejszych, np. laredo, a także z okleiny w białym kolorze. Równie popularne są zagraniczne gatunki drewna: śliwa Wallis i czereśnia morgana. Najchętniej kupowane systemy mebli do przedpokoju, w przedziale cenowym 600–1000 zł, przeznaczone są do samodzielnego montażu. Wykonuje się je z płyt laminowanych, co zdecydowanie poszerza paletę barw i wybór rysunku usłojenia drewna imitowanych przez okleinę.

Praktyczne dodatki

W pomieszczeniu, w którym jest niezbyt wiele przestrzeni do zagospodarowania, meble powinny być maksymalnie funkcjonalne. Szafy do przedpokoju są na tyle pojemne, że pomieszczą nienoszone płaszcze. Ale co z ubraniami używanymi na co dzień? Trzeba mieć do nich łatwy dostęp, jednak czy muszą wisieć na wierzchu, sprawiając wrażenie bałaganu w reprezentacyjnej części mieszkania, jaką jest przedpokój? Producenci oferują rozwiązanie: wieszak na najpotrzebniejsze ubrania można ukryć za lustrem, w formie drążka, który będzie jednocześnie pełnił funkcję wspornika płyty z lustrem i szyny, na której powiesić można wieszaki z odzieżą.

Garderoba Marmex LupoGarderoba Fronti Fred

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fot. system mebli do przedpokoju Meblar Limit System (790 zł), garderoba do przedpokoju Marmex Lupo (600 zł), garderoba do przedpokoju Fronti Fred 3 (907 zł)

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #1 profile 2018-10-31 20:25
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież