Strona główna Urządzanie Salon Ekskluzywne i praktyczne pomysły na wykończenie sofy

Ekskluzywne i praktyczne pomysły na wykończenie sofy

piątek, 02 listopada 2012 00:00

Kolekcja sof COMBO to meble nadające się do wnętrz o nietuzinkowej stylistyce. Jednak najciekawszą cechą tych mebli są oryginalne wykończenia boków, w których możemy znaleźćSofa COMBO z wbudowanymi półkami ciekawe i bardzo praktyczne rozwiązania.

Eleganckie wnętrza potrzebują wyrafinowanych rozwiązań i ciekawych, oryginalnych mebli. Zarówno klasyczne jak i nowoczesne aranżacje wnętrz ekskluzywnych wymagają nie tylko ciekawej bryły mebla, lecz także jakiegoś wyróżniającego wnętrze elementu. Mogą to być dodatki, a mogą to być, jak w przypadku kolekcji sof COMBO firmy Wajnert oryginalne wykończenia bokóSofa COMBO z pufamiw.

COMBO to kolekcja, z której można stworzyć aż 192 różne bryły. Oczywiście można dopasować wykończenie, wielkość, boki, wsypę, bądź jej brak, itd. Jednak jednym z najciekawszych elementów kolekcji jest wyposażenie boków.

Do wyboru mamy obrotowy stolik, wbudowany w bok sofy, dodatkowe siedziska – pufy, skryte w boku narożnika oraz funkcjonalne półki, wbudowane w jeden z boków kanapy.

Każdy z tych elementów jest bardzo praktyczny, a jednocześnie robi wrażenie. Stolik pozwala nam na delektowanie się napojem bez konieczności schylania się do ławy, co jest niewygodne. Możemy siedzieć wygodnie i mieć dostęp do potrzebnych nam rzeczy. Stolik jest drewniany na chromowanej nóżce, więc wpasowuje się w każde wnętrze oraz do każdej kolorystyki mebla. Poza tym chrom nadaje swego rodzaju sterylności i nowoczesności w wyglądzie dodatku.Sofa COMBO ze stolikiem

Innym wariantem są ukryte pufy. To ciekawe rozwiązanie, zwłaszcza gdy mamy wielu gości lub dzieci. Puf może również służyć za podnóżek. Dodatkowe miejsce do siedzenia jest  czymś praktycznym i potrzebnym w każdym domu, a pufy w tej samej stylistyce, co kanapa uzupełniają bryłę mebla i dopełniają wystrój salonu. Co ważne, w każdej chwili można je ukryć w boku sofy, dzięki czemu nie zajmują dodatkowego miejsca.

Półki wbudowane w bok narożnika to kolejna propozycja projektantów Wajnert. To ciekawy pomysł dla wielbicieli długich seansów z książką na kanapie. Każda z poczytnych pozycji zawsze pod ręką. Dodatkowo taki mini regał z książkami świetnie wygląda i wpisuje się w najnowsze trendy, jeżeli chodzi o oryginalne zapełnianie przestrzeni książkami. Poza tym nie zajmuje dodatkowego miejsca.

Meble COMBO to kubistyczna kolekcja skórzanych sof, w których chromowane nogi, pikowane siedziska oraz niebanalne dodatki wpisują je w jedną z ciekawszych designerskich propozycji polskiego rynku.

 

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #1 profile 2018-11-01 09:05
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież