Strona główna Urządzanie Salon ROCK ‘n’ ROLL’owe inspiracje z Wajnertem

ROCK ‘n’ ROLL’owe inspiracje z Wajnertem

piątek, 09 listopada 2012 00:00

Decydując się na barwne wariacje w salonie warto pomyśleć o kolorowej kanapie. Ubrana w ciekawą tkaninę, podkreśli swój niepowtarzalny kształt i doda smaku wnętrzu. Idealnie do realizacji swoich fantazji nadają się kolekcje sof firmy Wajnert ROCK i ROLL. Projektanci pozostawili tSofa ROCK tkanina z kolekcji BOLLYWOOD Italvellutiutaj decyzyjność klientowi, który dzięki temu może stworzyć swoją jedyną i niepowtarzalną sofę.

Rock&Roll, to muzyka, która przeprowadziła istną rewolucję muzyczną, kojarzyć się nam powinna z czymś całkiem nowym, oryginalnym, lekko szalonym i niegrzecznym, a co najważniejsze ponadczasowym. Projektanci współpracujący z firmą Wajnert powzięli sobie za inspirację w zFotel ROCK tkanina z kolekcji BOLLYWOOD Italvellutaprojektowaniu dwóch kolekcji właśnie te niezrównane rytmy.

Kolekcja ROCK i  ROLL to odpowiedź na wymagania nowoczesnego klienta. Obydwie kolekcje dają możliwość szerokiego wyboru od wymiaru sofy po szereg nowoczesnych tkanin. Dostępnych jest aż pięć rodzajów boków do wyboru: klasyczne, wąskie, finezyjnie wcięte, lub proste. Dzięki temu, że Wajnert stawia na tak szeroki wybór każdego z elementów mebla możemy go bardzo dokładnie dostosować do naszych indywidualnych potrzeb. Efekt finalny zależy wyłącznie od naszej fantazji. Mamy do wyboru różne siedziska, boki i tkaniny, aby każdy mógł stworzyć własny zestaw w stylu, który najbardziej mu odpowiada i pasuje do naszej aranżacji wnętrza.

Ważnym elementem tych kolekcji są również poduchy. W zależności od naszej inspiracji możemy wybrać poduszki małe, średnie, bądź wielkSofa ROCK tkanina SHANTAL Italvellutie i każdą ubrać w piękną wzorzystą tkaninę. I właśnie ów tkaniny tworzą przysłowiową kropkę nad „i”.

Firma Wajnert w ramach współpracy ze znanym włoskim producentem tkanin wykorzystuje w tych kolekcjach tkaniny firmy Italvelluti, m.in. tkaniny ze słynnej kolekcji BOLLYWOOD: SOUVENIR, SOUVENIR FLORAL i SHANTAL. Każda z nich charakteryzuje się wyjątkową jakością oraz niebywałym wzornictwem i kolorystyką. Jak przystało na eklektyczny wschodni styl dostępnych jest aż pięć wariantów kolorystycznych z każdej z tkanin.

Tkaniny SOUVENIR łączą w sobie wielobarwne motywy kwiatowe lub pasiaste wzory. Wyglądają równie dobrze zarówno jako dodatek do ciemnej, jak i jasnej oprawy sofy. Szeroka paleta barw idealnie łączy się w kontrastowych zestawieniach, lecz także dobrze podkreśla naturalność i łagodność innych kombinacji. Dzięki czemu możemy uzyskaSofa ROLLć iście rock’n’rollowy mebel, będący jednocześnie ozdobą i silnym akcentem w naszym salonie.

Natomiast zaletą tkaniny SHANTAL jest jej aksamitna faktura z połyskującymi refleksami. Nadaje uczucia delikatności. Poduchy ubrane w taką tkaninę zachęcają do zatopienia się w ich miękkości. A szeroka paleta kolorystyczna pozwala na stworzenie aranżacji zarówno klasycznych, rustykalnych, jak i tych o nowoczesnym charakterze.

 Artykuły o podobnej tematyceDodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież