Strona główna Urządzanie Sypialnia Nowoczesna elegancja - łóżko KARO od Meble Wajnert

Nowoczesna elegancja - łóżko KARO od Meble Wajnert

wtorek, 07 sierpnia 2012 14:48
Urządzanie - Sypialnia

Łóżko KARO - Meble WajnertŁóżko KARO - Meble Wajnert

Meble do sypialni marki Meble Wajnert, dobrze znane amatorom wyrafinowanych, eleganckich aranżacji, swego czasu rozsławione zostały subtelnymi kolekcjami łóżek, komód i biurek w stylu toskańskim. Łóżko KARO na tym tle jawi się jako wyjątkowe: bardzo nowoczesne, a jednak zachowujące ducha arystokratycznej elegancji.

Design

Firma Meble Wajnert lubuje się w połączeniach dynamicznej nowoczesności z majestatycznym, niemal chłodnym obliczem reprezentacyjnych mebli tapicerowanych – czego przykładem jest łóżko  KARO – jeden z ciekawszych projektów marki.

Bryła łóżka KARO jest bardzo powściągliwa w formie, gdyby nie pikowane wezgłowie – najciekawszy element mebla – powiedzieć by można: minimalistyczna. A jednak, a może i na szczęście, sterylny minimalizmu tu nie króluje. Mamy za to atmosferę przytulności, miękkość sylwetki łóżka – przy jednoczesnym zachowaniu reprezentacyjności mebla. To nowoczesna elegancja.

Widoczna na zdjęciach biel obicia to podkreśla. Mebel zamówić można także w innych wariantach faktur i kolorów tkanin, a nawet nici.

Kilka słów o cechach praktycznych

Komfort spania na łóżku KARO zależał będzie od indywidualnych preferencji posiadacza – na szczęście producent umożliwia indywidualny wybór materaca. Jeśli chodzi o system przechowywania pościeli, to jest bardzo praktyczny. Skrzynia łóżka otwiera się bez potrzeby użycia dużej siły i jest bardzo pojemna: może pomieścić co najmniej dwa komplety pościeli.

Bryła łóżka jest jednak dość masywna. O ile doskonale prezentuje się we wnętrzach przestronnych, o tyle w niewielkim metrażu z pewnością straci na uroku. Do podkreślenia atrakcyjności pikowanego wezgłowia zalecamy przemyślaną aranżację sypialni: odpowiedni kolor ścian i zasłon – łóżko KARO z powodzeniem może grać we wnętrzu pierwsze skrzypce.

Łóżko KARO na stronie producenta: KARO na Meble Wajnert

Łóżko KARO - Meble WajnertŁóżko KARO - Meble Wajnert

 Artykuły o podobnej tematyceKomentarze  

 
0 #3 profile 2018-10-31 19:18
Need cheap hosting? Try webhosting1st, just $10 for an year.

Cytować
 
 
0 #2 Gruszeczka 2012-09-28 15:14
generalnie Wajnert to dobra firma. Polscy producenci mebli są całkiem rozchwytywani za granicą. Mój wujek nawet do Niemiec sobie ściągną komplet wypoczynkowy Wajnerta. Ja mam tylko fotel i jestem bardzo zadowolona, szczególnie z jakości tkaniny, która jest piękna i się nie wyciera mimo powiedzmy sobie szczerze ostrej eksploatacji w sześcioosobowej rodzinie :)
Cytować
 
 
0 #1 mysiak 2012-09-10 11:57
z wyglądu bardzo fajne to łóżko, tylko czy wiecie coś na temat jakości?
Cytować
 

Dodaj komentarz


Kod antysapmowy
Odśwież